hakkımızda

Promosyonbardak.com ATALAY Seramik & Porselen LTD. ŞTİ’nin  tescilli markasıdır. Sizlere en iyi hizmeti sağlamak için 25 yıldır sektörde faaliyet göstermekteyiz. Üretici deneyimimizi en yeni teknoloji ile birleştirdik. Firmamız, sektörde bulunan en deneyimli firmadır. Sizden aldığımız geri dönüşler ve mutlu müşteri gücümüzle yolumuza çok daha güçlü, dinamik ve çağımızın dijital dönüşümünü de ekleyip devam ediyoruz.

Şirket Bilgileri

Ünvan: Atalay Seramik ve Porselen Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti

Vergi Dairesi: Maslak V.D

Vergi No: 0960215171

Ticaret Sicil No: 651330-0

Mersis No: 0096021517100013

Neden Biz?

Türkiye’de Gerçek Üretici

25 senedir birçok kuruma, köklü firmaya ve kişilere kendi üretimimizden logo baskılı promosyon bardak; seramik kupa bardak ve porselen kupa bardak tedarik etmekteyiz. Ürünlerimiz, üretim tesislerimizde, fırınlarımızda sizler için üretilir. Firmanıza özel logo ile tasarlanır.

Kaliteden Ödün Vermedik!

Aradığınız profesyonel hizmet ise, titizlik ve kaliteden ödün vermeden devam ettiğimiz yolumuzda sizler ile çalışmaktan memnuniyet duyarız!

Promosyon Seramik Bardak ve Promosyon Porselen Kupa Bardak Tüm Türkiye’ye Teslimat

Sipariş aşamasından, ürünler adresinize gelen tam hizmet ve uzman desteği ile buradayız.

Vizyonumuz

Promosyon Kupa Bardak ailesi olarak vizyonumuz, her geçen gün gelişen ve değişen sektöre en iyi şekilde adapte olan, müşteri etik değerleriyle hareket eden örnek bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Firmamızın en önemli misyonu, müşterilerimizin tüm kurumsal marka çalışmalarına destek vermek veve değer üretmektir.