İlginç Promosyon Ürünleri

İlginç Promosyon Ürünleri

İlginç Promosyon Ürünleri yazımızda siz değerli müşterilerimiz için kaleme aldık! Çünkü biliyoruz ki, promosyon ürünleri sektörü ciddiyet isteyen ve müşterilerimize her aşamada destek olmamız gereken bir sektördür.

Değişik Promosyon Ürünleri

Porselen Çay Bardağı

Porselen Çay Bardağı - Promosyon Kahve Fincanı -Promosyon Porselen - Değişik Promosyon Ürünleri

Bu değişik çay bardağı ürünümüz kalıbı bizde bulunan model üzerine dilediğiniz gibi logo baskılı logonuzu uygulayabiliyoruz. Rengi, deseni, ebatı tamamen size kalmış! Üretmesi bizden, müşterilerinize sunması sizden. Bize buradan ulaşabilirsiniz!

Promosyon Kaşıklı Kupa

değişik promosyon ürünleri - kaşık kupa - promosyon kaşık kupa
değişik promosyon ürünleri – kaşık kupa – promosyon kaşık kupa

 

Bu Kendiliğinden kaşıklı olan porselen kaşık kupa en çok tercih edilen porselen ürünleri arasında. Neden mi? çünkü kim müşterilerine pratik bir ürün istemez ki? İlginç promosyon ürünleri kesinlikle marka değerinizi arttırır ve akıllarda kalıcı olmanızı sağlar!

Yüzen Cam Bardak


Bu model cam çay bardağımız oldukça tercih edildi! Üzerine dilediğiniz baskıyı kalıcı fırınlarımızda pişirip, kraft kutularla size teslim ediyoruz.

Dalgalı Model Tabak


Tabağa promosyon ürünü dememek olur mu? Büyük işletme ve otel müşterilerimizin çokça tercih ettiği promosyon tabaklar ile müterilerinizin akıllarında kalıcı bir yer edinebilirsiniz.

Doğru ürün fikri bulmak ilk aşamadır. İlginç promosyon fikirleri denilince ilk akla gelen tabi ki de üreticisi olduğumuz, tesislerimizde ürettiğimiz promosyon ürünleri içerisinde yer alan ve en çok tercih edilen promosyon ürünü olan promosyon porselen ürünleri ve promosyon seramik ürünleri.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Promosyon bardak, promosyon fincan, promosyon porselen kupa bardak seri üretiminde yüksek sıcaklık ve kapasiteli fırınlarımız, üretim hattımız, baskılama ve paketleme alanlarımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Satış uzmanlarımızdan, seramik boyama ustalarımıza kadar herkes tamamen hizmet süreçlerini en hızlı ve etkili şekilde tamamlamak için çalışıyor. Siz de diğer mutlu müşterilerimizin arasında olmak isterseniz, bizimle iletişime geçin!

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru aşamada anlamaya çalışırken, en doğru ürün, renk ve şekil üzerinde yoğunlaşmaktayız. Gerçek üretici kimliğimizi yani deneyimimizi, müşterilerimizin talebiyle birleştirip en iyi sonucu almaktayız.

Uzmanlarımız sizlerle ön görüşme yapar ve fiyatlandırma çalışması iletir. Baskı ve logo aşaması oldukça önemli olup, tasarım onaylandıktan sonra seri üretime geçilir.

İletişim

Görüşmeyi Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Merhaba,
Uzmanımızdan Fiyat Alın!