Kupa Fırın Baskı Teknikleri Nelerdir?

Kupa Fırın Baskı Teknikleri

Kupa Fırın Baskı Teknikleri yazımız promosyonbardak’da! Promosyon bardak; seramik kupa bardak ve porselen kupa bardak ürünleri yaptırırken bizlere en çok gelen sorulardan biri de baskı teknikleri ve kupa bardak baskının fırında mı uygulandığıdır.

Baskı Süreci Nasıl İşler?

– Tesislerimizde üretilen kupa bardaklara (seramik veya porselen farketmeksizin) laklı logo baskınız uygulanır. Logo baskınız hazırlanırken grafikerlerimiz en uygun şekilde oran ve renk ile tasarımları bardağa göre ayarlar. Bu vektörel görseller özel serigrafi kağıtlarına basılır oradan da kupalara yapıştırılır.

– Hazırlanan bardaklar yüksek hacimde, yüksek sıcaklıktaki fırınlarımıza dizilir ve pişirilir. Bu şekilde baskı kalıcı hale gelir. Bulaşık makinesinde asla çıkmaz.

Kupa Fırın Baskı - seramik kupa baskı - porselen kupa baskı

Kupa Baskı Nedir?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi yüksek sıcaklıktaki fırınlarda pişen seramik ve porselen kupalar 800-1000 derece sıcaklıklara kadar saatlerce pişirilir. Bu kupa kalıcı fırın baskı ile tamamen bardakla bütünleşmiş olur. Daha sonra kutulara yerleştirilerek teslimata hazır hale getirilir. Siz müşterilerimiz için harika bir promosyon ürünüdür, marka değerinizi arttırır.

Kupa Fırın Baskı Çıkar Mı? Fırın Baskı Kalıcı Mıdır?

Kupa baskı kalıcıdır. Fırında yüksek sıcaklıklara çıkarıldığı için asla çıkmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Güvenle kullanılabilir.

Firmamız yüzlerce kurumsal firmaya hizmet vermekte olan, gerçek üretici firmadır. Promosyon kupa bardak, seramik kupa baskı, porselen kupa baskı konusunda yıllardır deneyimine profesyonellik katmıştır. Siz de uzmanlarımızdan ürün bilgisi ve fiyat bilgisi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Kupa Bardak Baskı Nerede Yaptırılır?

Kupa bardak baskı nerede yaptırılır sorusunun cevabı promosyonbardak.com ! Bizi tercih edip, promosyon ürünleri konusunda en iyi hizmeti alabilirsiniz. Promosyon kupa bardak, seramik kupa baskı, porselen kupa baskı konusunda yıllardır deneyimine profesyonellik katmıştır. Siz de uzmanlarımızdan ürün bilgisi ve fiyat bilgisi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Kupa Fırın Baskı Promosyon - Seramik Kupa Porselen Kupa Baskı Fırın
Görüşmeyi Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Merhaba,
Uzmanımızdan Fiyat Alın!