Porselen Bardak İmalatçıları

Porselen Bardak İmalatçıları

Porselen kupa bardak imalatçıları olarak bizler sıklıkla porselen imalatı nasıl yapılır sorusuyla karşılaşıyoruz. Porselen kupa imalatı seramik imalatı gibi titizlik gerektiren bir süreçtir.

Porselen İmalatı Nasıl Yapılır?

Porselen beyaz, kaliteli özel bir yapım sürecinden geçen malzemelerin genel adıdır. Hem mutfakta kullandığımız çoğu ürün hem de promosyon ürünleri sektöründe kullanılan çoğu ürün yüksek kalitesi sebebiyle porseleni tercih edebiliyor.

Porselen imalatında kullanılan ana materyaller kaolin kili, feldispatlar ve kuvarsdır. Bu maddelerden şekil verilen ham porselen ürünler iki aşamalı ısı uygulaması için fırınlanır. Üretim fırınlarında yaklaşık 1000 °C ‘ye kadar çıkartılır. Ham porselene büsküvi de denir. Bu halde iken bir kere daha sırlanarak fırınlanır (boyama aşaması).

Son ürün porselen oldukça dayanıklı bir malzemedir. Porselen imalatı meşakkatli olsa da çokça tercih edildiği için imalatı yapılmaktadır. Öyle ki Avrupa’da porselen eski zamanlarda ”beyaz altın” olarak geçmektedir. İstenen porselen imalat kalitesi için her adım kontrol edilir. Üretimdeki yeni teknolojik gelişmelerle hem üretim hem de son ürün verimi artmıştır. Siz müşterilerimiz için en iyi porselen ve seramik imalatını yapmaktayız. Çok yüksek adetlerde fırın ve üretim kapasitemiz mevcuttur.

Promosyon Ürünleri Nedir - Promosyon Kupa Bardak

Porselen İmalatı Yapan Firmalar

Porselen imalat firmalar, genel olarak porselen üretimi yapan ve daha sonrasında da firmalara özel logo basımı yapabilen firmalardır. Kaliteli porselen üretimi için fırınlarımız, üretim hatlarımız ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Sizler de porselen ürünleri; porselen kupa bardak, porselen demlik, porselen kahve fincanı gibi ürünlerle promosyonunuzu yapmak isterseniz, firmanıza özel logo baskınızla beraber toptan şekilde promosyonbardak.com’da aradığınızı bulacaksınız. Böylece markanız akıllarda yer edinir.

Porselen İmalatı Ürünlerimizin Linkleri:

Promosyon bardak
Promosyon porselen kupa
Porselen demlikler
Porselen kahve fincanları

Diğer Yazılar:
Porselen mi Seramik mi Nasıl Anlaşılır?
Porselen ve Seramik Arasındaki Farklar Nelerdir?

Görüşmeyi Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Merhaba,
Uzmanımızdan Fiyat Alın!