Porselen Nedir?

Porselen Nedir ?

Porselen latincede Porsella kelimesinden gelmektedir. Porselen doğada bulunan doğal bir maddeyken yapılışında 1000 derece ve daha fazla sıcaklıklarda fırınlarda pişirildiği için bugünkü modern, sağlam ve beyaz yapısını almıştır.

Porselen içerisinde kaolin, kuvars, feldispat gibi maddeler içerir. Bu maddeler onun sert, kolay kırılmayan yapısının oluşumunda yardımcı olur. Porselen ürünler günümüzde bu kadar tercih edilme nedeni ise, zarif ve beyaz duruşu, mutfaklarda kullanımının sağlıklı oluşu ve hijyenik oluşudur. Rahatlıkla kullanılabilir.

Porselen Kupa Bardak – Porselen Fincan – Porselen Logo Baskı

Porselenden yapılan promosyon ürünleri için akıllara ilk gelen ve en çok kullanılan ürünler; porselen kupa bardak, porselen baskılı tabak, porselen baskılı kupa bardak ve porselen fincan takımı gibi ürünlerdir.

Firmamız bu ürünlerin ana üreticisi olup, logo baskılı porselen kupa bardak kategorisindeki sayılı firmalardandır. Başarımız ise bu ürünlerin en kaliteli ham maddelerini kullanarak son ürün elde etmektir.

Porselen kupa bardaklara baskı logo olarak her türlü renk ve desen uygulanabilmektedir. Firma logolu kupa bardak, yada kurum sloganları ve lansmanlar için en kaliteli ürünleri üretiyoruz. En kısa sürede ise siz müşterilerimize teslimat yapıyoruz. Ürünlerimize burada promosyon kupa bardak ulaşabilirsiniz.

Görüşmeyi Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Merhaba,
Uzmanımızdan Fiyat Alın!